+90 282 768 66 55

Her türlü sorularınız için

apart kiralık oda
İmkanlarımız

İmkanlarımız

Güvenlik Hizmetleri

İşletmemizde konaklamakta olan müşterilerimiz ile personelin huzur ve güveninin sağlanması amacı ile işletmemizde, resmi tatiller dahil, 24 saat ve kesintisiz olarak biri idareci olmak üzere profesyonel bir kadro ile güvenlik hizmetleri verilmektedir.

Binamızda yangın tehlikesine karşı tüm oda ve genel hizmet birimlerinde mimari yapıya uygun yangın merdiveni, yangın sensörü ve alarm bulunmaktadır.

Temizlik ve Kat Hizmetleri

Kiralık odaların, banyoların ve lobinin temizliği, hijyenik kullanıma hazır tutmak üzere  görevliler tarafından düzenli olarak güvenli temizlik malzemleriyle yapılmaktadır.

Apart ve kiralık odalarda banyo ve tuveletler devamlı sürette kat görevlisi tarafından temizlenir ve kontrol edilir. 24 saat sıcak su imkanına sahip lüks banyolarımızda  ve tuvaletlerimizde  temizlik ve hijyenden taviz verilmez.

Kiralık odalarda en iddialı olduğumuz alanlardan biri de  her koşulda önem verdiğimiz hijyendir.

Teknoloji Hizmetleri

Tüm kiralık ve apart odalarımızın internet bağlantısı mevcut olup, elektrik sigortaları ve bağlantı şemaları en güncel ve son sistem olarak hazırlanmıştır. Mevcut asansör tüm sakinlerin kullanımına açık olmakla birlikte, gerekli kontrol ve bakımları eksiksiz yapılmaktadır. Ayrıca her oda için son sistem LED TV ve mini buzdolabı mevcut olup, kracılarımız bunların ücretsiz kullanım hakkına sahip olmaktadır.